Responsywne strony www (RWD)

W RiseNet wszystkie strony www tworzymy w technologii Responsive Design, dzięki czemu doskonale współpracują one ze wszystkimi rodzajami urządzeń: od komputerów stacjonarnych, przez laptopy, po tablety i smartfony, za każdym razem dostosowując się do rozdzielczości ekranu, na którym są wyświetlane. Oznacza to, że każdy użytkownik stworzonej dla Państwa responsywnej strony www będzie mógł oglądać ją w wygodny sposób i łatwo się po niej poruszać, niezależnie od tego, z jakiego urządzenia akurat korzysta i jakiej wielkości jest jego wyświetlacz.

Dlaczego to takie ważne?

Zgodnie z prognozami specjalistów, które potwierdził raport „Perspektywy rozwojowe MOBILE ONLINE W POLSCE” stworzony przez IAB Polska, odnotowany na przestrzeni ostatnich lat wzrost sprzedaży smartfonów i tabletów doprowadził do dynamicznego rozwoju rynku mobilnego w Polsce i znaczących zmian w zachowaniach i postawach konsumentów.

Dzięki powszechnemu dostępowi do sieci i nowoczesnych rozwiązań sprzętowych, większość użytkowników nie „wchodzi” już do internetu – znajduje się w nim nieustannie, coraz częściej korzystając z kilku różnych urządzeń jednocześnie (jest to tzw. multiscreening).

Te nowe nawyki budują nowe oczekiwania wobec odwiedzanych serwisów. Dziś nie wystarczy już, żeby działały one sprawnie i wyglądały atrakcyjnie wyłącznie na ekranach komputerów. Aby odpowiadały nowym trendom i przynosiły zyski - muszą w pełni współpracować ze wszystkimi urządzeniami – zarówno stacjonarnymi, jak i mobilnymi, na jakich mogą być przez potencjalnych klientów oglądane.

 

Chcesz się zapoznać z naszym demo?
Zostaw email lub telefon.

Email
Telefon +48
Przechodzimy do działania

Przechodzimy do działania?

Marek Skotarek

Marek Skotarek

dyrektor zarządzający
Telefon +48 600 726 886
Email