case study

zobacz nasze realizacje

Zapoznaj się z naszymi projektami, sprawdź jakie cele mieliśmy do osiągnięcia i jak pomogliśmy naszym klientom.

meble ceglewski
meble ceglewski
sklepy internetowe e-commerce
Meble Ceglewski to jedno z najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w branży meblarskiej założone w 1993 roku. Wykonaliśmy nowoczesny sklep internetowy na naszej platformie Risenet SHOP, który zintegrowaliśmy z Subiektem, a klienci mogą dopasować produkt przez konfigurator.
budmat
budmat
sklepy internetowe e-commerce
Budmat to istniejący na rynku od ponad 25 lat, wiodący producent dachów, pokryć dachowych, elewacji i systemów rynnowych w Polsce i Europie. W przygotowanym sklepie internetowym, postawiliśmy na prosty import bazy produktów i parametrów, szybki proces zakupowy oraz optymalizację sklepu internetowego.
borner tarki
borner tarki
sklepy internetowe e-commerce
Sklep internetowy, dla naszego klienta, partnera marki Borner. Tworzenie sklepu internetowego rozpoczęliśmy od przygotowania projektu graficznego, a ten podłączyliśmy pod naszą platformę Risenet SHOP. Postawiliśmy na technologię React, Redux, oraz zintegrowanie z systemem magazynowym naszego autorstwa.
home & kitchen
home & kitchen
sklepy internetowe e-commerce
HK24 to firma oferująca sprzęt kuchenny i małe AGD na rynku polskim. Naszym zadaniem było wdrożenie sklepu internetowego, do którego przygotowaliśmy dedykowany projekt graficzny, a system został zintegrowany z zewnętrznymi narzędziami takimi jak: Empik, Small Business, Smyk oraz PayU.
wik capital
wik capital
crm nieruchomości
WIK Capital to pierwsza w Polsce firma oferująca kompleksowy zakres usług związanych z realizacją projektów hotelowych. Nasz autorski Property CRM wykorzystaliśmy jako bazowy system, który dostosowaliśmy i zintegrowaliśmy z kampaniami leadowymi i zewnętrznymi narzędziami
soffia development
soffia development
nieruchomości strony www
Soffia Development to firma specjalizująca się w budowie domów i mieszkań na granicy Warszawy. Naszym zadaniem było wdrożenie strony internetowej, której celem jest sprzedaż nieruchomości. Strona www posiada wyszukiwarkę 3D i została zintegrowana z autorskim Property CRM.
mertis investments
mertis investments
crm nieruchomości
Mertis Investments to spółka brokerska działająca na rynku pierwotnym. Naszym zadaniem było wdrożenie autorskiego systemu Property CRM, który automatycznie dopasowuje nieruchomości do potrzeb klientów, ułatwia zarządzanie nieruchomościami i kontroluje proces obsługi klienta.
wystawione
wystawione
aplikacje dedykowane crm
Wystawione.pl to portal z ogłoszeniami kupna / sprzedaży / leasingu, który powstał z myślą o przedsiębiorcach branży auto-moto, budowlanej, produkcyjnej oraz rolniczej. Platformę zintegrowaliśmy z naszym autorskim systemem CRM, który wspiera obydwie strony transakcji i obsługę call center.
hola design
hola design
crm zarządzanie projektami
Hola Design to firma, która działa w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz prywatnych jak i komercyjnych. Naszym zadaniem było wdrożenie dedykowanego systemu CRM, który usprawni zarządzanie projektami, wyświetli raporty dotyczące projektu i zautomatyzuje procesy rozliczeniowe z klientami.
sierra balmain
sierra balmain
nieruchomości strony www
Sierra Balmain to firma działająca na rynku nieruchomości komercyjnych obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, obiekty handlowe oraz doradztwo.
focus agency
focus agency
strony www
Focus Agency to agencja marketingowa, która dostarcza klientom zintegrowane rozwiązania w zakresie strategii i promocji marek oraz poszczególnych produktów, generując wzrost konwersji i sprzedaży. Naszym zadaniem było wdrożenie strony internetowej na autorskim systemie Risenet CMS.
landmann24
landmann24
sklepy internetowe e-commerce
Landmann24 to firma oferująca grille. Zadaniem naszego zespołu było wdrożenie sklepu internetowego na platformie Risenet SHOP. Sklep otrzymał dedykowany projekt graficzny i został zintegrowany z: Small Business, PayU i inPost. Po wdrożeniu sklepu przygotowaliśmy kampanię w Google Ads.
flyfox
flyfox
aplikacje dedykowane strony www
FlyFox to narzędzie marketingowe, dzięki któremu możesz kupić voucher na wycieczkę i podarować go swojemu klientowi za udany projekt. Platforma obsługuję wiele hoteli i kierunków. Sercem aplikacji jest CRM, który pomaga w zarządzaniu transakcjami, klientami i voucherami.
dentsply sirona
dentsply sirona
szkolenia aplikacje dedykowane
Akademia Dentsply to nowy kanał dystrybucji szkoleń, dzięki któremu firma umocniła swoją pozycję na rynku. Dedykowana szata graficzna, dopracowana w każdym szczególe oraz autorska platforma dały w efekcie funkcjonalny, intuicyjny i rozbudowany portal do sprzedaży szkoleń.
guido ekspresy
guido ekspresy
sklepy internetowe e-commerce
Kolejna realizacja sklepu internetowego dla spółki HK24. Tym razem sklep skoncentrowany na sprzedaży Ekspresów Jury i kawy marki Guido.