Nieruchomości

co robimy?

Nieruchomości

Od 8 lat dostarczamy systemy, które ułatwiają zarządzanie portfelem nieruchomości. Tworzymy strony inwestycji, sprzedażowe, leadowe, jak również korporacyjne. Przygotujemy dla Ciebie unikatowy branding oraz strategię komunikacji, która przełoży się na nowe konwersje z potencjalnymi klientami poprzez kampanie w mediach społecznościowych i  Google Ads.  Zajmiemy się monitorowaniem wyników i pracą nad skutecznością zawierania kolejnych transakcji. System do zarządzania zintegrujemy z reklamami, aby marketing był bardziej policzalny i opłacalny.

zakres działań

WWW

Przyśpieszymy działanie Twojej strony i  zmniejszymy współczynnik odrzuceń. UI / UX zapewni intuicyjną prezentację Twojej oferty, którą wspomożemy o funkcjonalną wyszukiwarkę 3D.

sprawdź

property CRM

Property CRM jest systemem przeznaczonym dla rynku nieruchomości. Pomoże on w zarządzaniu bazą produktów i w dopasowaniu oferty do klienta co z redukuje pracę manualną. System posiada algorytm kontrolowania procesu obsługi klienta, dzięki czemu wspomożemy sprzedaż i marketing w Twojej firmie.

sprawdź

marketing internetowy

Poprawimy widoczność Twojej firmy w internecie i wyróżnimy na tle konkurencji. Przygotujemy branding dla nowej inwestycji oraz materiały promocyjne aby wszystko spójnie wpisywało się w koncepcję całej marki.

case study

zobacz wybrane realizacje Nieruchomości

Zapoznaj się z naszymi projektami, sprawdź jakie cele mieliśmy do osiągnięcia i jak pomogliśmy naszym klientom.

testimonials

opinie zadowolonych klientów

star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star

rozpocznij z nami współpracę