Sklepy e-commerce

co robimy?

Sklepy e-commerce

Kompleksowo wdrażamy sklepy internetowe dla sprzedaży B2B oraz B2C. Zaczynając od ustalenia najważniejszych funkcjonalności na prowadzonych przez nas warsztatach, zaprojektowaniu sklepu, aż po programowanie, wdrożenie i jego reklamę w internecie. Sklepy internetowe tworzymy na własnej autorskiej aplikacji, która daje możliwości rozwoju i ciągłych aktualizacji, dzięki czemu Twój sklep wyróżni się na tle konkurencji, nieszablonowym projektem graficznym i unikatową wartością dla Twojego klienta. Wdrożymy strategię komunikacji z klientem w kanałach Social Media oraz reklamy w Google Ads, aby zwiększyć ruch na stronie, co wpłynie na wzrost sprzedaży.

zakres działań

sklep internetowy

Przyśpieszymy działanie Twojego sklepu internetowego i zmniejszymy współczynnik odrzuceń. UI / UX zapewni intuicyjną prezentację Twoich produktów i zachęci do zakupów. Przeanalizujemy ścieżkę Twojego klienta w sklepie co przełoży się na większą sprzedaż i mniejszą ilość traconych koszyków.

sprawdź

marketing internetowy

Aby sklep internetowy sprzedawał, klienci muszą zobaczyć Twoją markę w internecie i Ci zaufać. Nasz zespół poprawi widoczność Twojego sklepu w internecie i wyróżni na tle konkurencji. Poprowadzimy komunikację w Social Media i reklamy Google Ads

case study

zobacz wybrane realizacje Sklepy e-commerce

Zapoznaj się z naszymi projektami, sprawdź jakie cele mieliśmy do osiągnięcia i jak pomogliśmy naszym klientom.

testimonials

opinie zadowolonych klientów

star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star

rozpocznij z nami współpracę