Ogłoszenia i szkolenia

co robimy?

Ogłoszenia i szkolenia

Jeśli sprzedajesz szkolenia lub zależy Ci na portalu z ogłoszeniami to świetnie trafiłeś. Wdrażamy platformy, które wspierają sprzedaż szkoleń i automatyzują procesy, które musisz wykonywać manualnie, przez co praca będzie szybsza i bardziej uporządkowana, a podsumujesz ją w raportach. Tworzymy strony sprzedażowe oraz leadowe, które integrujemy z platformą, a ta zapisuje uczestnika oraz kontroluje ilość miejsc. Wdrażamy również portale z ogłoszeniami, które mogą posłużyć za akcję marketingową, wyprzedaż lub stock, który uzupełni Twoją sprzedaż. Działamy dla branży nieruchomości, auto-moto, transportowej i rolniczej.

zakres działań

landing page

Dobrze przemyślany Landing Page, elementy call-to-action, skupienie uwagi użytkownika na kluczowych treściach oferty to podstawa sprzedaży Twoich szkoleń, które zintegrujemy z platformą szkoleniową.

sprawdź

platforma

  • Sercem platformy szkoleniowej jest CRM, który nie tylko pomaga zarządzać Twoimi klientami ale również całym procesem sprzedaży szkoleń, od dodania szkolenia na stronę, ustawienia parametrów takich jak: lokalizacja, ilość miejsc, ceny, wykładowców a kończąc na wystawieniu faktury dla klienta.
  • Dzięki wyszukiwarce, Twoi klienci mogą określić najważniejsze parametry ofert jakie ich interesują, a Ty te parametry możesz w pełni edytować, zmieniać lub dopasowywać do rodzaju swoich ofert. Na portalu znajdą się dwa typy widoków ofert tj.: lista oferty lub oferty przedstawione na mapie
sprawdź

marketing internetowy

Zaplanujemy akcję marketingową, wyróżnimy na tle konkurencji i ułożymy strategię komunikacji z klientem, aby osiągnąć wartościowy ruch na stronie i podnieść sprzedaż.

case study

zobacz wybrane realizacje Ogłoszenia i szkolenia

Zapoznaj się z naszymi projektami, sprawdź jakie cele mieliśmy do osiągnięcia i jak pomogliśmy naszym klientom.

testimonials

opinie zadowolonych klientów

star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star

rozpocznij z nami współpracę