Aranżacja wnętrz

co robimy?

Aranżacja wnętrz

Od 5 lat wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla branży aranżacji wnętrz, pracując dla największych firm w Polsce. Dostarczamy dedykowane systemy crm, które pomagają w sprzedaży, zarządzaniu projektami, analizie prac wykonawców i rozliczeniach z klientami. Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, która w profesjonalny sposób przedstawi Twoje portfolio w internecie, a Twoją wiedzę i porady przekażesz swoim potencjalnym klientom za pomocą naszego Bloga, który również posłuży jako kanał dotarcia do klientów.

zakres działań

www

Przyśpieszymy działanie Twojej strony i  zmniejszymy współczynnik odrzuceń. UI / UX zapewni intuicyjną prezentację Twojej oferty, pakietów jak również całego portfolio. Wiemy co powinno znaleźć się na stronie i jakie elementy zwiększą konwersję lead’ów.

sprawdź

systemy crm

Dzięki naszemu systemowi każdy dział w firmie ma wszystko pod kontrolą, a automatyzacja procesów to ogromna oszczędność czasu Twoich pracowników.

Timeline prowadzenia projektu, generowanie harmonogramu płatności i kosztorysów, automatyczne tworzenie faktur i wysyłka do klienta to tylko niektóre funkcje, którą ułatwią Ci pracę, jak również pozwolą pozbyć się zbędnych papierów. Nasz system integrujemy z zewnętrznymi narzędziami takimi jak (ERP – Comarch Optima, Subiekt, Microsoft Outlook, Exchange, Google Calendar)

sprawdź

marketing internetowy

Poprowadzimy Twoje Social Media i stworzymy komunikację z klientami. Zaprogramujemy Blog, który jest dobrym rozwiązaniem dla firm z branży aranżacji wnętrz, dzięki któremu można dzielić się poradami i umacniać pozycję swojej marki na tle konkurencji.

case study

zobacz wybrane realizacje Aranżacja wnętrz

Zapoznaj się z naszymi projektami, sprawdź jakie cele mieliśmy do osiągnięcia i jak pomogliśmy naszym klientom.

testimonials

opinie zadowolonych klientów

star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star
star

rozpocznij z nami współpracę