Strony www

Atrakcyjna, nowoczesna i funkcjonalna strona www stworzona przez RiseNet to doskonała wizytówka firmy, która pomoże Państwu w pełni wykorzystać potencjał biznesowy, zwiększając efektywność Państwa działań w internecie.

Tym, co wyróżnia nasze projekty, jest autorski system CMS, który pozwoli Państwu w prosty sposób zarządzać całą stroną: edytować treści, zarządzać galeriami i zdjęciami w sliderze czy zmieniać wygląd strony głównej. To Państwo zadecydują, jaką część aplikacji podpiąć.

Ponieważ Państwa strona zostanie przygotowana zgodnie ze standardami SEO, równie łatwo będą Państwo mogli zadbać o jej pozycjonowanie, samodzielnie zarządzając słowami kluczowymi w każdym z dostępnych modułów.

Korzystając z naszej oferty, zyskają Państwo pełne bezpieczeństwo - Państwa strona przejdzie szczegółowe testy bezpieczeństwa, dlatego nie będzie podatna na podstawowe luki w zabezpieczeniach.

Dla większej wygody, proponujemy Państwu również własny hosting, który pozwali nam na szybki dostęp oraz szybkie wgrywanie aktualizacji.

RiseNet Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 125/127,
02-017 Warszawa

P: +48 600 726 886
P: +48 781 574 595
E:

Formularz kontaktowy